Ahoj neregistrovaný,

vítej v centru komunity FPScore. Budeme rádi, když se k nám připojíš a napíšeš nám názory a postřehy na tuto českou hru!

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Screens by Xerator
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 15:59:05 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: ned 18. led 2009 14:24:06
Příspěvky: 691
Bydliště: Brno
"PS: Já FPScore nikdy nedělal a nedělám pro peníze, pouze jsem v minulém příspěvku napsal, že měli byste býti rádi, že se o tuto hru někdo stará ve svém volném čase a dělá to ze své dobré vůle, nemusím se o tuhle hru starat..."

Ok, se na to vykašli když nemáš čas, ale fpscore je teď závislý jenom na tobě, protože všechny ostatní odehnals. Naprosto chápu MyBulletův příspěvek, každej dělá něco zadarmo, ale pokud tě to nebaví, tak to prostě nedělej, komunita fpscore zase převezme a bude fungovat dál. Tahle diktatura fpscore vůbec nesvědčí, kdy jeden člověk má na starosti všechno a ani si nenajde čas a neuvědomuje si, že je na jeho krocích zbytek komunity závislej...

_________________
***Xerator***
Zakladatel Hvězdného klanu.
Promiňte, ale jsem nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Screens by Xerator
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 16:09:00 
Offline
Čestný administrátor
Čestný administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. led 2009 18:35:48
Příspěvky: 798
Xerator píše:
"PS: Já FPScore nikdy nedělal a nedělám pro peníze, pouze jsem v minulém příspěvku napsal, že měli byste býti rádi, že se o tuto hru někdo stará ve svém volném čase a dělá to ze své dobré vůle, nemusím se o tuhle hru starat..."

Ok, se na to vykašli když nemáš čas, ale fpscore je teď závislý jenom na tobě, protože všechny ostatní odehnals. Naprosto chápu MyBulletův příspěvek, každej dělá něco zadarmo, ale pokud tě to nebaví, tak to prostě nedělej, komunita fpscore zase převezme a bude fungovat dál. Tahle diktatura fpscore vůbec nesvědčí, kdy jeden člověk má na starosti všechno a ani si nenajde čas a neuvědomuje si, že je na jeho krocích zbytek komunity závislej...


Odkdy jsem říkal, že mě tvorba FPScore nebaví?
Diktatura? Ehm, co dělám diktátorského?

Každej něco dělá zadarmo, ale aspoň byste mohli projevit radost, že někdo něco chystá a ne dělat otravnýho, když se něco zpozdí...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Screens by Xerator
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 16:15:35 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: ned 18. led 2009 14:24:06
Příspěvky: 691
Bydliště: Brno
odrazuješ lidi od mapování, ty seš ten jedinej a nejlepší, kdo se o fpscore stará, bez tebe by fpscore zdechlo, děláš nejlepší mapy, udělals dokonalý forum, všemu rozumíš nejlíp...

_________________
***Xerator***
Zakladatel Hvězdného klanu.
Promiňte, ale jsem nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Screens by Xerator
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 16:33:20 
Offline
Čestný administrátor
Čestný administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. led 2009 18:35:48
Příspěvky: 798
Xerator píše:
odrazuješ lidi od mapování,

Jak vás odrazuji? Pokud někdo chce nějakou fan mapu na server, tak se ji pokusím do 24 hod nahrát. Spíš jsem rád, že je nějaká aktivita tvorby map, přeci jen člověk rád zkusí nové prostředí.

Kód:
ty seš ten jedinej a nejlepší

To bych neřekl.

Kód:
udělals dokonalý forum,

Fórum dokonalé není, spíše je v současné situaci na ......., hromada funkcí nefunguje.

Kód:
děláš nejlepší mapy,

Možná s nějlepším vzhledem, hratelnostně měl (většinou) vždy lepší Sam, já se zaměřoval více na detail. Každopádně když někdo má problém nebo neví co a jak udělat a já to vím, tak poradím.

Kód:
všemu rozumíš nejlíp...

Konkrétní příklad?

---------------------
Snažím se dělat toho pro FPScore hodně. Dříve fungovala komunita jinak, byla větší aktivita, všichni jsme doufali, že možná někdy v budoucnu bude aspoň jedna z fan map na serveru, bohužel spousta jich nevydržela a vzdali to.

Akce patch: v následujících dnech chci přinést screeny z patche.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Screens by Xerator
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 18:02:48 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: ned 18. led 2009 14:24:06
Příspěvky: 691
Bydliště: Brno
"...Pokud někdo chce nějakou fan mapu na server, tak se ji pokusím do 24 hod nahrát..." moje mapy nahraný sou? někdo mi myslím říkal, že fixmapa na serveru není

_________________
***Xerator***
Zakladatel Hvězdného klanu.
Promiňte, ale jsem nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Screens by Xerator
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 19:18:14 
Offline
Čestný administrátor
Čestný administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. led 2009 18:35:48
Příspěvky: 798
Fixmapu nemá cenu nahrávat, když uvidím, že má zájem si tu mapu zahrát na serveru více jak 2 lidé, tak ji rád nahodím.
Samozřejmě některé mapy má cenu nahrát bez nutnosti váhání (Asalt, nové Stoky...). Zatím mi nikdo přímo neřekl, rád bych si zahrál tu a tu mapu i ten a ten si ji chtějí na serveru zahrát.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Screens by Xerator
PříspěvekNapsal: pát 22. led 2010 17:38:34 
vaháš nad fixmapou je to good mapa jo a updatuj aspoň natubu


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Screens by Xerator
PříspěvekNapsal: pát 22. led 2010 18:47:54 
Offline
Čestný administrátor
Čestný administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. led 2009 18:35:48
Příspěvky: 798
Adam_CZE píše:
vaháš nad fixmapou je to good mapa jo a updatuj aspoň natubu

Vedle jako vždy...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz