Ahoj neregistrovaný,

vítej v centru komunity FPScore. Budeme rádi, když se k nám připojíš a napíšeš nám názory a postřehy na tuto českou hru!

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Screens by Speedy
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 20:55:37 
Offline
Uživatel úroveň 7
Uživatel úroveň 7
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. led 2009 2:39:03
Příspěvky: 165
greegho píše:
A já jsem si speedy včera myslel, že už dostáváš rozum....opravdu. Ani mě tolik nevadilo, že jsi odešel, protože jsi před tím hrál celou dobu, nenadávals ani jsi neměl blbý poznámky..... Takhle by tě tady lidi časem i brali, ale takhle.....zvlášť když i o vlastních hráčích řekneš, že jsou lamy.... Noo nic asi se nezměníš....

To je tim ze si do me zase zacal psat blbosti jako ze kdyz ste prisli tak sem mel 20 fragu coz sem vubec nemel pak sem odepsal pak ty a pak ja a pak xerator a to sem mu neco napsat musel

Whispere píše:
Moderátora nemá tady nikdo.

Ale meli a hlavne xerator a to jen protoze je to tvuj nejlepsi kamos a pak leze do sekce AFK. A to je fakt super moderator moderator by mel byt moderatorem za neco treba za rady psani navodu jak delat mapy a ne ze je to tvuj kamos nerikam ze ja bych mel byt moderator to urcite ne ale pak ani xerator.

_________________
Obrázek
Obrázek
Speedy nejlepší hráč FPScore


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Screens by Speedy
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 21:02:15 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: ned 18. led 2009 14:24:06
Příspěvky: 691
Bydliště: Brno
Moderátor by měl hlídat pořádek a abych ho tady udržel, tak bych tě musel smazat... každým svým postem akorát vyvoláváš flame. Když byls u mě v klanu, tak byls v pohodě. Neměls žádný blbý kecy, nikoho neurážels... ale pak se to zvrtlo, pohádal ses s polovinou HK a pak odešels vytvořit si tu slavnou AFK... A od té doby se chováš jak ****.

_________________
***Xerator***
Zakladatel Hvězdného klanu.
Promiňte, ale jsem nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Screens by Speedy
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 21:04:03 
Offline
Uživatel úroveň 7
Uživatel úroveň 7
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. led 2009 2:39:03
Příspěvky: 165
Xerator píše:
Moderátor by měl hlídat pořádek a abych ho tady udržel, tak bych tě musel smazat... každým svým postem akorát vyvoláváš flame. Když byls u mě v klanu, tak byls v pohodě. Neměls žádný blbý kecy, nikoho neurážels... ale pak se to zvrtlo, pohádal ses s polovinou HK a pak odešels vytvořit si tu slavnou AFK... A od té doby se chováš jak ****.

Ten poradek co si neumel udrzet ani u nas v sekci AFK? to ze sem se pohadal s pulkou lidi neni pravda pohadal sem se jen s fildankem ale miran my napsal a pak sme zalozily znovu AFK

_________________
Obrázek
Obrázek
Speedy nejlepší hráč FPScore


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Screens by Speedy
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 21:10:20 
Offline
Čestný administrátor
Čestný administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. led 2009 18:35:48
Příspěvky: 798
Nevypisuj zde hlavní důvody, LOCK, jinak ted´ má Xer podle mě pravdu.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz