Ahoj neregistrovaný,

vítej v centru komunity FPScore. Budeme rádi, když se k nám připojíš a napíšeš nám názory a postřehy na tuto českou hru!

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Změny
PříspěvekNapsal: čtv 09. dub 2009 13:06:52 
Já osobně bych řekl že moc lidí to nezajímá,ale poslední dobou jsem se věnoval Lineage 2 a na Panelak jsem poněkud sral :amazing: ,no tak se mi L2 posralo tak muzu zase tvořit. :exciting:
Takže změny,mno samozrejmě myslím změny v Betě 0.2 ne? :grimace:

- 1)Jednou ze zásadních změn jsou stěny,chodby jsou průchodnějíší díky zmenšenému výtahu.Co se interiéru týče tak pokud najdu nějaké modely tak budou i nějaké byty,do kterých bych rád nacpal Náboje a Armor.

- 2)Exteriér,rád bych nějakou zeleň,stromy tam už mám.Teď bych rád keříky,... a ještě nějak využít prostor za stavbou (prostě tam kde není vchod) to je jeden z důvodů proč toto píši,pokuď víte o něčem co by se tam hodilo aby to nebyla jen prázdná ulička,tak písněte do tohohle tema koment,ď.

- 3)Co se týče pater,tak je pořád sklep,suterén,1.patro a teď dělám na 2.patru.Snad se bude líbit,po pravdě tam zatím nic není :what: ...

Toť vše,všechny návrhy sem,pokusím se na ně i odpovídat.Pokud to bude v mých silách.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: čtv 09. dub 2009 13:32:29 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: ned 18. led 2009 14:24:06
Příspěvky: 691
Bydliště: Brno
no tak jako první věc bys mohl udělat neviditelnou stěnu, aby se už nedalo dostat pod mapu nebo odstřelovat z té zdi lidi :) no pak ještě do paneláku udělat jedno patro, kde by byla nějaká větší plocha, protože je všude moc uliček a tam asi moc velký bitky nebudou... (myslím, že jedno takový "prázdný" patro je úplně nahoře, ale než se tam dostaneš tak tě někdo zabije) no a tak udělat průchod na střechu, aby si aji taktičtí hráči užili a mohli nás odstřelovat :) no uvidíme, nějak se s tím poper a až vyjde další beta tak uděláme zase nějakej ten beta test a ukážu ti kde máš chyby :big-smile: no a taky se dá zvenku prostřelovat rakety a granáty dovnitř, stěny jaksi nesedí na podlaze... nevím jestli to půjde zpravit, ale jestli ne, tak to stejně nijak moc nevadí, jenom se lidi budou občas divit odkud k nim přiletěla raketa :)

a sme rádi, že se ti Lineage 2 posralo :D

_________________
***Xerator***
Zakladatel Hvězdného klanu.
Promiňte, ale jsem nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny
PříspěvekNapsal: pát 10. dub 2009 14:18:25 
:chacha: :chacha: :chacha: jj SPRAVIT!


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz