Ahoj neregistrovaný,

vítej v centru komunity FPScore. Budeme rádi, když se k nám připojíš a napíšeš nám názory a postřehy na tuto českou hru!

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: úte 12. kvě 2009 19:35:49 
Dvě blondýny hledají v lese vánoční stromeček. Asi po 2 hodinovém a usilovném hledání: "Tak co našla si ho??" "Ne" "Tak víš co?? Vezmem nějakej bez ozdob."

Baví se dvě blondýnky: "Hlásili, že z jihu přijde teplá vlna." - "To jsem zvědavá, za kolik budou prodávat klubko!"


Přijde Blondýnka do drogerie a prodavač se jí ptá: "Jé že chcete to super líčení pro blondýnky?" Překvapená blondýnka: "A jak to víte?" Prodavač: "Máte to napsané na čele!" Blondýnka: "NA ČELE? Jeminkote, a máte k tomu líčení i zrcátko???"

Blondýnka se rozhodne koupit si pravé krokodýlí boty, ale v obchodě se jí zdály drahé. Řekla si, že si nějakého krokodýla uloví sama a bude mít boty zadarmo. Večer jde prodavač kolem jezera a vidí blondýnu, jak střílí jednoho krokodýla a potom to ohromné zvíře táhne na břeh mezi sedm ostatních, vtom však zakřičí: "Sakra, ani tenhle nemá boty!"

Víte co blondýnu jako první zajímá když vyskočí z rozjetýho vlaku????
Jestli si nezlomila podpatek

Stěžuje si blondýnka doktorovi: „Když jdu ven, mrznou mi uši." - "Ale to je normální, milá slečno, je tady zima a musíme nosit kulichy..." - "Ale já ho nosím!" - "To není možné, jak ho prosím vás nosíte?" - "Normálně, v ruce!"


Víte, jak zabavit blondýnu? Nakreslete na zem křídou čáru a řekněte, ať ji podleze.

Blondýnka letí letadlem na Floridu a namíří si to rovnou do první třídy. Přijde k ní letuška a snaží se jí dostat do druhé třídy, kterou má letět. Letuška jí tam asi čtvrt hodiny přemlouvá ale blondyýnka sebou nehne.... Zavolá tedy pilota, ten jí něco pošeptá a blondýnka vystřelí jako raketa do druhé třídy. Letuška se ptá: "Jak jste to dokázal? Já jí tady přemlouvala bůh ví jak dlouho a ona nic". A pilot odpoví: "Řekl jsem jí že první třída na Floridu neletí"


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 17:30:08 
Offline
Uživatel úroveň 8
Uživatel úroveň 8

Registrován: čtv 22. led 2009 17:38:07
Příspěvky: 223
sem mega vtipnej vlastně mam vtipny screeny z fpscore třeba jak se greegho zasekl na krystalu zítra ukažu

_________________
Obrázek
$maxi-terror$
máme i clan model hráče tak se přihlašte na dolarclan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 21:35:06 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: ned 18. led 2009 14:24:06
Příspěvky: 691
Bydliště: Brno
tak to dej do tématu screeny z fpscore nebo jak se to jmenuje...

_________________
***Xerator***
Zakladatel Hvězdného klanu.
Promiňte, ale jsem nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: pon 07. zář 2009 13:43:06 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: ned 18. led 2009 14:24:06
Příspěvky: 691
Bydliště: Brno
Letí Superman nad městem a vidí nahou Kočičí ženu s roztaženýma nohama. Říká si: "Kdybych k ní rychle přílítl, udělal jí to a rychle zmizel, tak nic nepozná, jsem přece superman." A jak si řekl, tak udělal a rychle zmizel. Za chviku se Kočičí žena ptá. "Ty, Neviditelný muži, nevíš, co to bylo?" A ten ji odpovídá: "Nevím, ale děsně mě pálí prdel"

_________________
***Xerator***
Zakladatel Hvězdného klanu.
Promiňte, ale jsem nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2009 19:01:43 
jozko povie: "ludia co vrazdia, su idioti"
bulvar: "jozko povedal, ze ludia su idioti"
ludia: "jozo je riadna svina! obesit ho hajzla!"


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2009 21:51:04 
Offline
Čestný administrátor
Čestný administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. led 2009 18:35:48
Příspěvky: 798
Putin si pustí televizi a dívá se na zprávy a slyší: "Američani poslali na Rusko atomovou bombu, 5000 mrtvých." "Sakra," zařve a zavolá vojáky. "Pošlete na Američany atomovou bombu." "Ale my žádnou nemáme," odpoví voják. "A co tahle?" ukáže Putin na jednu. "Ta je gumová, pane." "To nevadí, pošlete to na ně." Další den se Bush podívá na zprávy a slyší: "Rusové vyslali na Ameriku atomovou bombu, milion mrtvých a pořád to skáče."

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2009 6:16:03 
Víte jak se loví jelen ? Koupíš si příručku jak na jelena vemeš bouchačku deš na ten posed do lesa žejo počkáš na jelena trefíš ho vemeš jelena a deš domů že jo .
Víš jak se loví krokodýl ? Vezmeš si příručku jak na jelena matematickofyzikální tabulky ,traverzu,jabko ,4 ESA jako karty ,jehlu a udici Deš k tomu jezírku sedneš si tam nahodíš udici a začneš číst ty matematickofyzikální tabulky a jelikož je to strašná nuda tak usneš krokodýl vyleze z toho jezírka přijde k tobě začne číst matematickofyzikální tabulky a usne taky ty se probudíš jakmile vidíš krokodýla začneš zdrhat . Krodýl tě zmerčí a běží za tebou, ty si říkáš noprdele dohání zahodíš traverzu abys byl lehčí a začneš zase zrichlovat jenže krokodýl má víc energie tak tě zase dohání ty si říkáš no doprdele dohání mě tak zahodíš jabko ,jelikož jabko nepadá daleko od stromu tak vylezeš na nejbliší strom. Krodýl tam leze za tebou protože má drápy žejo.Pustíš dolů jehlu ta trefí krokodýla do oka a ten řekne voko bere ty ho přebiješ 4 ESAMA von řekne no to sem z toho jelen ty vitáhneš přiručku jak na jelena a už víš jak na něj .


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2009 13:58:12 
2Gosha: tak před čtením tohodle vtipu to chce zhulit aspoň gramový brko :-D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2009 14:38:57 
Offline
Čestný administrátor
Čestný administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. led 2009 18:35:48
Příspěvky: 798
Říká pan Kalianko: "Přivezl jsem si z Německa
trezor, má 80místný kód." - "A jak si ho zapamatuješ?" - "Jsou to samé 4, ale neřeknu, v jakém pořadí!"

Taxikář oznamuje na konci cesty
: "Pane, stala se chyba. Já zapomněl zapnout taxametr." - "To nic,"říká právě vystupující zákazník, "já zase zapomněl peněženku!"

Gosha: Podobnej myslím, že jsem četl, i tak ale ten se povedl, ikdyž člověk opravdu musí býti trochu zhulenej.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vtipy
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2009 14:41:42 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: ned 18. led 2009 14:24:06
Příspěvky: 691
Bydliště: Brno
umývá slepej struhadlo a říká "no teda takovouhle pičovinu už jsem dlouho nečet"...

_________________
***Xerator***
Zakladatel Hvězdného klanu.
Promiňte, ale jsem nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz